Trenerzy

JAKUB CZAJA

Dyplomowany Technik masażysta (DTM), Refleksolog.

Założyciel Gabinetu Reflekso.

Założyciel i Instruktor Centrum Szkoleniowego Reflekso.

Terapeuta manualny, masażysta pracujący z pacjentami od 2013 r. Założyciel gabinetu masażu Reflekso oraz Centrum Szkoleniowego Reflekso. Instruktor szkoleń o tematyce terapii manualnej tkanek miękkich. Autor kilkunastu artykułów na temat masażu i terapii manualnych. Uczestnik szkoleń i kongresów w temacie terapii manualnej tkanek miękkich, manualnego leczenia zaburzeń psychosomatycznych oraz diagnostyki i terapii zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego. Mąż, ojciec i żądny wiedzy terapeuta.

„Terapią manualną zajmuję się od 2013 r. kiedy uzyskałem kwalifikacje zawodowe. Od początku swojej praktyki staram się szczególnie zgłębić metodę Masażu Tkanek Głębokich. Metoda ta, jest szczególnie bliska założeniom Integracji Strukturalnej – idei pracy z ciałem, na podstawie której postrzegam ludzkie ciało. Drugą metodą, którą staram się zgłębiać na co dzień jest akupresura (refleksologia).

Cały czas zwiększam swoje umiejętności dzięki licznym szkoleniom, konferencjom i warsztatom z najlepszymi nauczycielami. Dzięki temu moja terapia spełnia warunki międzynarodowych standardów pracy. Metody którymi pracuje staram się przekazywać nauczając w Centrum Szkoleniowym Reflekso.”

Szkolenia, które prowadzi w Centrum to:

BEATA WRONA

Lekarz Dentysta

Jestem stomatologiem z pasją, lubię moją pracę i dlatego wkładam w nią serce. Regularnie biorę udział w szkoleniach i podnoszę swoje kwalifikacje. Uprawiam współczesną stomatologię estetyczną w połączeniu z medycyną estetyczną. Współpraca na linii lekarza dentysty i masażysty w zakresie diagnostyki i terapii URNŻ uzupełnia interdyscyplinarne spojrzenie na pacjenta. Ukończone Studium Pomocy Psychologicznej poszerzyło moją wiedzę i umiejętności z zakresu psychologii. Ukończyłam kierunek lekarski na Collegium Medicum UJ Kraków.

Szkolenia, które prowadzi w Centrum to: