Przejdź do treści

Masaż kosmetyczny

 

- Masaż liftingujący

 

Masaż kosmetyczny twarz-szyja-dekolt
Masaż liftingujący łączy w sobie aspekt relaksacji, kosmetyki i profilaktyki.

Masaż liftingującu jest to masaż w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, barków i kończyn górnych.

Pod wpływem precyzyjnego masażu następuje odblokowanie napiętych części twarzy, karku, szyi i klatki piersiowej, co wpływa na modelowanie tych miejsc - uelastycznienie mięśni, likwidację zmarszczek, rozstępów, obrzęków, asymetrii i przywrócenie zdrowego wyglądu skóry.

Wykorzystanie technik; rolfingu, akupresury i masażu łącznotkankowego oddziałuje na skórę, tkankę łączną, mięśnie i okostną, poprzez co wpływa na likwidację napięć w tkankach powierzchownych i głębokich. 

Masaż liftingujący w przygotowaniu ciągłości tkanek okolicy szyi i dekoltu, terapii przeciwrozstępowej oraz przy nadmiernym napięciu w okolicach barków i kończyn górnych.

Efekty estetyczne to pośrednio dodatkowy efekt liftingu i wypoczętej, przede wszystkim naturalnej twarzy. Uzyskujemy go poprzez wstępną relaksację i skupienie się na osłabionych lub też bardzo napiętych punktach.

Terapia trwa 60 minut.


 

- Modelowanie miejsc problemowych

Masaż okołoporodowy dla kobiet w ciąży Mielec Gabinet Reflekso
Opracowanie miejsc problemowych. Postępowanie w rewitalizacji po porodzie.

Masaż antycellulitowy jest to technika warstwowa, polegająca na precyzyjnym, dokładnym, głębokim ale miękkim opracowaniu tkanek, najpierw powierzchownych, potem głębszych dzięki specyficznemu ułożeniu ciała podczas masażu. Do masaży wykorzystywany jest olejek antycellulitowy co jeszcze bardziej wspomaga terapie antycellulitową.

Opracowanie skuteczne w modelowaniu okolic: bioder, linii tali, kolan, brzucha.

Rewitalizacja po porodzie stosowana z uwagi na szybszy powrót do sił, poprawę kondycji oraz modelowanie sylwetki miejsc problemowych także opracowanie blizn po cesarskim cięciu. Ujędrnienie skóry brzucha i w linii talii, zaczynamy od około 6-8 tygodni po porodzie. Masaż w celu ogólnego przyspieszenia powrotu do pełnej sprawności.  

Zazwyczaj pierwsze miesiące po porodzie są w wielu przypadkach zapomniane. Przegapienie tego okresu powoduje, iż ogólna kondycja, sylwetka, waga, a zwłaszcza stan skóry trudno będzie później wrócić do normy.

Dosyć często myli się osłabienie mięśni z rozciągniętą skórą zwłaszcza wokół samego pępka. Ten brak rozeznania związany jest czasem z niepotrzebna katorgą na siłowni.

Ze zrozumiałych względów organizacyjnych, jeśli jest taka potrzeba, wykonujemy także zabiegi w domu matki i dziecka.   

Podstawa w rewitalizacji to regularne masaże.

Terapia trwa 60 minut.


 

"Podczas zabiegu staram się udostępniać swoim pacjentom tylko skuteczne i naturalne kosmetyki do masażu.

Dzięki temu osiągamy o wiele lepsze i szybsze efekty niż przy zastosowaniu sztucznych,

niesprawdzonych kosmetyków do pielęgnacji ciała."


Cennik

Promocja – Kinesiotaping GRATIS

W usunięciu jakich dolegliwości jestem w stanie pomóc?