Przejdź do treści

Regulamin wizyty

 1. Na pierwszą wizytę pacjent powinien zgłosić się z 10-minutowym wyprzedzeniem w celu wypełnienia dokumentów.
 2. Pacjent rozpoczyna wizytę o ustalonej godzinie (+/- 5 min)
 3. Koszt pierwszej i każdej kolejnej wizyty to 200 zł.
 4. Czas trwania wizyty to 45 minut.
 5. W przypadku dłużej trwających wizyt może zostać naliczona dodatkowa opłata.
 6. Wysokość zadatku to 50 zł.
 7. Jeżeli pacjent umawia się na drugą lub kolejną wizytę zobowiązany jest do wpłaty "zadatku" w wysokości 50 zł. Zadatek ten będzie wliczany do kwoty kolejnej wizyty.
 8. W przypadku, gdy pacjent nie może przyjść na umówioną wizytę, należy ją wcześniej odwołać lub przełożyć na inny termin, by mógł skorzystać z tego terminu inny Pacjent.
 9. Terminy wizyt powinny być odwoływane do 12 godzin przed planowaną wizytą tylko poprzez wysłanie SMS na nr tel. Gabinetu (665-653-833)
 10. W przypadku odwołania wizyty na 12 godzin przed terminem całość kwoty zadatku zostaje zwrócona pacjentowi.
 11. W przypadku nieodwołania lub odwołania ale ze zbyt krótkim wyprzedzeniem zadatkowej wizyty - zadatek ten przepada.
 12. Zadatek należy wpłacić na konto niezwłocznie po telefonicznym umówieniu wizyty, w tytule wpisując dopisek "zadatek". Numer konta: 44 1020 4913 0000 9702 0095 7100
 13. W szczególnych wypadkach takich jak: choroba lub wypadek pacjent nie ponosi odpowiedzialności za nieodwołaną wizytę.
 14. Zadatek jest możliwy do odebrania przez pacjenta przez 6 miesięcy od ostatniego spotkania. Po tym czasie ulega anulacji.
 15. W trakcie udzielenia świadczenia zdrowotnego pacjent ma prawo do uzyskania wszystkich niezbędnych wyjaśnień, dotyczących postawionej diagnozy, a także zaproponowanego leczenia.
 16. Na zabiegi (ćwiczenia grupowe, terapię manualną, masaże lecznicze) pacjent powinien przygotować wygodny strój sportowy obuwie zamienne oraz własny ręcznik.
 17. W przypadku spóźnienia pacjenta zabiegi mogą nie zostać wykonane lub skracamy je o czas spóźnienia.
 18. W przypadku opóźnienia lub odwołania wizyty wynikającego z winy Centrum lub Rejestracji wszystkie zabiegi, na które pacjent był umówiony z pewnością zostaną wykonane lub jeżeli były wcześniej opłacone to opłata zostaje zwrócona.
 19. Zgłaszając się na umówiony termin regulujesz płatność przed zabiegiem wg cennika dostępnego na stronie www.reflekso.pl
 20. W Gabinecie akceptowane są wpłaty gotówkowe oraz przelewy natychmiastowe.
 21. Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent potwierdza regulamin własnoręcznym podpisem.

 

Rezerwując wizytę w rezultacie akceptujesz Regulamin wizyty w Gabinecie Masażu Reflekso w Mielcu.