Przejdź do treści

Trenerzy szkolenia

JAKUB CZAJA

Dyplomowany Technik masażysta (DTM), Refleksolog.

Dyplomowany Masażysta i Terapeuta manualny. Instruktor szkoleń o tematyce terapii manualnej tkanek miękkich. Autor kilkunastu artykułów na temat masażu i terapii manualnych. Uczestnik szkoleń i kongresów w temacie terapii manualnej tkanek miękkich, manualnego leczenia zaburzeń psychosomatycznych oraz diagnostyki i terapii zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego. Mąż, ojciec i żądny wiedzy terapeuta.

„Terapią manualną zajmuję się od 2013 r. kiedy uzyskałem kwalifikacje zawodowe. Od początku swojej praktyki staram się szczególnie zgłębić metodę Masażu Tkanek Głębokich. Metoda ta, jest szczególnie bliska założeniom Integracji Strukturalnej – idei pracy z ciałem, na podstawie której postrzegam ludzkie ciało. Drugą metodą, którą staram się zgłębiać na co dzień jest akupresura (refleksologia).

Cały czas zwiększam swoje umiejętności dzięki licznym szkoleniom, konferencjom i warsztatom z najlepszymi nauczycielami. Dzięki temu moja terapia spełnia warunki międzynarodowych standardów pracy. Metody którymi pracuje staram się przekazywać nauczając w Centrum Szkoleniowym Reflekso.”

Lista ukończonych szkoleń – link.

Szkolenia, które prowadzi w Centrum to:

  • Kurs stacjonarny: Masaż Tkanek Głębokich (II-modułowy)
  • Kurs stacjonarny: Terapia powięziowa stawów skroniowo-żuchwowych
  • Kursy on-line: „Diagnostyka różnicowa dla masażystów”, „Terapie powięziowe w bólu głowy”, „Kompleksowa Rehabilitacja Stomatologiczna”, „Zintegrowane Techniki Przeciwobrzękowe”, Diagnostyka i terapia kręgosłupa L-S, T-H i klatki piersiowej, C i czaszki”, „Refleksoterapia odruchowa stóp”, „Terapie posturalne w koncepcji MTG”.

BEATA WRONA

Lekarz Dentysta

Jestem stomatologiem z pasją, lubię moją pracę i dlatego wkładam w nią serce. Regularnie biorę udział w szkoleniach i podnoszę swoje kwalifikacje. Uprawiam współczesną stomatologię estetyczną w połączeniu z medycyną estetyczną. Współpraca na linii lekarza dentysty i masażysty w zakresie diagnostyki i terapii URNŻ uzupełnia interdyscyplinarne spojrzenie na pacjenta. Ukończone Studium Pomocy Psychologicznej poszerzyło moją wiedzę i umiejętności z zakresu psychologii. Ukończyłam kierunek lekarski na Collegium Medicum UJ Kraków.

Szkolenia, które prowadzi w Centrum to: