Przejdź do treści

Wizyta on-line

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji on-line z naszym terapeutą Jakubem Czają.

Jeżeli nie jesteś pewien czy możemy Ci pomóc – porozmawiaj z nami. W dogodnym terminie udzielimy konsultacji na temat możliwości terapii oraz sposobów radzenia sobie z dolegliwościami.

Skorzystaj z konsultacji i sprawdź czy Twój problem da się rozwiązać, dowiedz się jak zadbać o swoje zdrowie.


 

  • Przygotuj pomieszczenie gdzie będziesz czuł się swobodnie oraz nikt nie będzie przeszkadzał Ci w wizycie on-line,
  • Na wizytę on-line przygotuj dokumentacje medyczną (wynik ostatniego badania RTG, USG, rezonans itp.),
  • Ubierz wygodny, nie ograniczający ruchu strój,
  • Przygotuj listę pytań które chcesz zadać.

Podczas konsultacji on-line, nasz specjalista postara się na podstawie uzyskanych informacji dobrać indywidualny dla Ciebie zestaw zaleceń (ćwiczenia, żywienie, suplementacja).

  • WYWIAD Dokładny i rzetelny wywiad jest u mnie podstawą planowania terapii. Podczas rozmowy zapoznaje się z pacjentem. Na podstawie otrzymanych informacji szukam możliwych zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu. Mają tutaj znaczenie nie tylko kwestie fizyczne – takie jak urazy lub kontuzje – lecz także kwestie psychiczne takie jak przewlekły stres lub traumy.
  • BADANIE Obejmuje techniki badania wizualnego. Ocenię czy Twoje ciało znajduje się w harmonii strukturalnej jak i funkcjonalnej. Sprawdzę jak reagujesz na proste odruchy i ćwiczenia.
  • DIAGNOZA Pozwoli nam na opracowanie skutecznego procesu leczenia. Diagnoza obejmuje ustalenie problemu, jego przyczyny oraz mechanizmu działania. Należy wiedzieć, że podczas wizyty on-line możemy liczyć jedynie na podstawową diagnostykę - zazwyczaj objawową. Dla dokładniejszego badania i diagnostyki należy skorzystać z wizyty stacjonarnej.
  • ZESTAW INDYWIDUALNYCH ZALECEŃ - na koniec wizyty otrzymasz zestaw indywidualnych ćwiczeń dobranych do Twojego problemu i/lub zestaw filmów pokazujących jak możesz wykonać automasaż.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wizytą on-line zapraszamy do kontaktu:

Tel. 665 653 833

mail: jakub.czaja@reflekso.pl

Koszt wizyty on-line trwającej od 20 do 40 minut wynosi 50 zł.

Konsultacja odbywa się przez aplikację Messenger.

Jakub Czaja - ZnanyLekarz.pl